E-book: 1000 najczęściej używanych niemieckich słów już zawsze w zasięgu Twojej ręki...


Chcesz uczyć się tych słów gdziekolwiek jesteś i w końcu zrozumieć niemiecki?

Teraz jest to możliwe... Poznaj ebook: 1000 najczęściej używanych niemieckich słów - pisownia i znaczenia. Ebook to elektroniczna książka w formacie PDF.


Jeśli chcesz się uczyć słówek i zacząć rozumieć niemiecki, ale…


to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.


Specjalnie dla osób, które z jakiegoś powodu wolą uczyć się bez konieczności korzystania z komputera, przygotowaliśmy ebook (elektroniczną książkę) zawierający 1000 najczęściej używanych niemieckich słów (z tłumaczeniami).

Z tego ebooka nauczysz się pisowni i znaczenia 1000 najczęściej używanych słów, dzięki czemu szybko podniesiesz swoją zdolność do rozumienia niemieckiego...

Znajomość tych słów może zapewnić Ci zrozumienie aż 80% niemieckich treści. W końcu zrozumiesz niemiecki.

Tylko to, co rzeczywiście potrzebne, aby nie marnować swojego wysiłku i zrozumieć niemiecki


Ebook został specjalnie przygotowany w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać Twój czas i nauczyć Cię najczęściej używanych słów. To właśnie dzięki nim zaczniesz rozumieć niemiecki.

Nie marnujemy Twojego wysiłku na naukę czegoś, co nie będzie Ci potrzebne. Na każde niemieckie słowo na liście przypada jedno, dwa, lub maksymalnie trzy najczęściej używane znaczenia (po polsku).

Zobacz, jak wygląda ebook - oto fragment listy:


  • bisher – dotąd
  • wo – gdzie
  • viel – wiele
  • dort – tam
  • alles – wszystko
  • während – podczas

Jak widzisz, krótko łatwo i na temat.

Ucz się z ekranu komputera lub wydrukuj sobie słówka, aby studiować je gdzie tylko chcesz...


Zdarza się, że nie masz się dostępu do internetu, bo jesteś poza domem lub zwyczajnie sieć padła – wtedy możesz po prostu otworzyć ebooka i przeglądać go z ekranu komputera. Brak internetu to już nie problem.

Ebooka możesz też wydrukować, dzięki temu będziesz mieć słówka zawsze pod ręką – możesz uczyć się w pociągu, autobusie, w poczekalni, a nawet w długiej kolejce do kasy w sklepie. Wszędzie tam, gdzie normalnie zmarnowałoby się swój czas – od teraz możesz go dobrze spożytkować.

Taki ebook to duża wygoda, lepsze wykorzystanie Twojego czasu, a nawet jego oszczędność – uczysz się zawsze, kiedy chcesz, gdzie chcesz, bez dostępu do internetu a nawet bez komputera.

To najtańszy sposób na poznanie najczęściej używanych niemieckich słów i jednocześnie opanowanie ich najczęściej używanych znaczeń...

Uwaga: w ebooku nie podajemy wymowy, gdyż nie da się jej łatwo zapisać polskimi literami. Są w niemieckim dźwięki, których nie ma w polskim, dlatego wymowy trzeba się uczyć z nagrań. Aby zakupić wersję z wymową skorzystaj z nauki na stronie lub wersji MP3.


Gwarantujemy Twoją satysfakcję

Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zachwycony swoim zakupem – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób początkujących uczących się niemieckiego.


Złóż i opłać swoje zamówienie już teraz, a otrzymasz maila z linkiem do ebooka ze słówkami


Aby złożyć zamówienie, kliknij tutaj: