Niemieckie słówka w wersji audio (MP3)

Chcesz uczyć się 1000 najczęściej używanych niemieckich słów w samochodzie, autobusie czy podczas biegania?

Teraz mamy również wersję MP3!Jeśli chcesz zacząć rozumieć niemiecki i dogadywać się, ale nie masz zbyt wiele czasu lub możliwości, aby uczyć się przed komputerem... Jeśli chcesz poznawać nowe słówka zawsze wtedy, kiedy masz czas i ochotę bez względu na to, gdzie jesteś... Jeśli chcesz słuchać słówek w samochodzie, pociągu lub podczas biegania albo gdziekolwiek indziej to...

Tu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

1000 słów to unikalna metoda nauki języka niemieckiego. Uczysz się tysiąca starannie wybranych słów. W przeciwieństwie do innych kursów, nie uczysz się niepotrzebnych Ci rzeczy, których używa się raz w roku. Większość słówek, które tu znajdziesz używa się kilkadziesiąt lub kilkaset razy w ciągu KAŻDEGO DNIA. Dzięki ich poznaniu możesz zrozumieć nawet 80% treści w tym języku!

Unikalna metoda uczy Cię tylko tego, co jest potrzebne dla początkujących na co dzień. Nie wymaga od Ciebie żadnej dyspozycyjności - uczysz się wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę. Wszystko po to, aby oszczędzać Twój czas i wysiłek, a jednocześnie umożliwić Ci jak najszybsze podniesienie Twoich zdolności rozumienia i dogadywania się po niemiecku.


Do tej pory oferowaliśmy tę metodę tylko poprzez specjalną stronę internetową (wersja on-line), na której można uczyć się również pisowni i sprawdzać swoje postępy. Teraz, specjalnie dla osób chcących uczyć się słówek bez potrzeby dostępu do komputera, mamy specjalną wersję mp3!Wersja MP3 to profesjonalnie nagrane słówka, które są odtwarzane w nastepujący sposób:

Posłuchaj próbki:

Aby ściągnąć plik ten MP3 (ok. 4 MB), kliknij prawym przyciskiem myszy TUTAJ i wybierz opcję "Zapisz jako...".

Poprzez usłyszenie najpierw polskiego znaczenia, potem 3-krotnie niemieckiego i ponownie polskiego, bardzo łatwo możesz zapamiętać słówka i jednocześnie nauczyć się prawidłowej wymowy. Dzięki temu szybko poprawisz zdolność rozumienia niemieckiego i dogadywania się.

Z wersji mp3 możesz korzystać, jak chcesz i gdzie chcesz. Możesz odsłuchiwać nagrań z komputera lub zgrać na płytę i puszczać w domu. Może również wgrać do odtwarzacza mp3 lub telefonu i zawsze nosić przy sobie, aby słuchać słówek zawsze wtedy, gdy będziesz mieć okazję i ochotę.

On-line, a może mp3?

Wspomnieliśmy, że do tej pory była dostępna wersja on-line. Jeśli zastanawiasz się, czy wykupić wersję mp3, czy najpierw spróbować dostępu do naszej strony internetowej uczącej słówek - mamy dla Ciebie małe porównanie, które pomoże Ci dopasować wersję do Twoich potrzeb:

  Strona ucząca słówek Wersja MP3
Czas dostępu Według wykupionego abonamentu Na zawsze
Możliwość nauki bez dostępu do internetu
Uczenie się TYLKO tego, czego jeszcze nie umiesz Poprzez eliminację plików, które zawierają 25 słów, które już umiesz
Możliwość zapisu postępów w nauce
Nauka wymowy i znaczenia
Nauka pisowni Zintegrowana z systemem plus wersja do druku Tylko wersja do druku
Cena 64 zł za miesięczny dostęp
lub
147 zł za 3-miesięczny
lub
229 zł za 6-miesięczny
97 zł za wieczny dostęp

W jaki sposób dostarczymy Ci pliki z nagranymi słówkami?

W momencie, w którym nasz system zaksięguje Twoją płatność otrzymasz maila z linkiem do strony, z której ściągniesz pliki.
W zestawie znajdziesz 40 plików mp3, a w każdym z nich jest nagrane po 25 słówek. Dzięki takiemu podziałowi nie musisz uczyć się wszystkiego na raz i przewijać długiego nagrania. Możesz słuchać tylko tych plików, gdzie są słówka, których jeszcze nie znasz.

Gwarantujemy Twoją satysfakcję

Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zachwycony swoim zakupem – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób początkujących uczących się niemieckiego.


Chcesz wygodnie uczyć się 1000 najczęściej używanych niemieckich słów?
W samochodzie, autobusie, a nawet podczas biegania? Zrób to już teraz!

Kliknij w wersję, którą wolisz: