Zamawianie dostępu - co dostaniesz i za ile:

Co konkretnie otrzymasz?
 • Osobiste konto w naszym systemie (nic nie ściągasz ani nie instalujesz), które umożliwia naukę, monitoruje Twoje postępy i zapamiętuje, które słowa już znasz.

 • Możesz bez ograniczeń korzystać z nauki słówek online o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na świecie, przez cały wykupiony okres abonamentu (np. miesiąc). Czas dostępu jest liczony od momentu zakupu (nie od pierwszego logowania).

 • Uczysz się tylko najczęściej używanych słów, we własnym tempie i tylko tych, których jeszcze nie znasz.

 • Uczysz się pisowni, znaczenia (jedno, dwa lub trzy najczęściej używane) i słyszysz wymowę czytaną trzykrotnie przez native speakera.

 • Darmowe aktualizacje naszej platformy.

 • Trzy rodzaje testowania się z całego poznanego materiału (tłumaczenie w obie strony plus rozumienie ze słuchu).
Plus dodatkowe bonusy
 • Dostaniesz dostęp do pliku PDF z słówkami (i tłumaczeniami), który możesz sobie wydrukować, by uczyć się także z dala od komputera - np. w poczekalni czy autobusie.

 • Krótkie testy po każdej 20stce słówek, którą opanujesz, by ułatwić Ci śledzenie postępów.

 • Raport w PDF pt.: "Co zrobić PO opanowaniu 1000 niemieckich słówek?".

 • Duże zniżki na przedłużanie abonamentu.

 • Zbiór linków do łatwych do zrozumienia materiałów po niemiecku.

Dostępne formy płatności to: przelew, wpłata na poczcie, karta kredytowa w dowolnej walucie, Paypal i szybki przelew online (np. mTransfer). Formę płatności wybiera się przy składaniu zamówienia.
Poznaj 1000 najprzydatniejszych w niemieckim słów za cenę ok. dwóch godzin korepetycji (!).
Kliknij wersję, która Cię interesuje:


64 zł za miesięczny dostęp147 zł za 3-miesięczny dostęp

↑ Oszczędzasz 45 zł! ↑

229 zł za półroczny dostęp

↑ Oszczędzasz 155 zł! ↑
Oto kilka opinii naszych klientów (pisownia orygnialna):


"Witam Paweł i Sebastian!

Bardzo, bardzo dziekuję za pomoc w pokonaniu barier nauki języka niemieckiego we własnym zakresie i umożliwienie poznania w szybkim tempie 1000 słówek. Uczę się codziennie.

Mam nadzieję, że jakoś poradzę sobie tam w Niemczech (jadę za pare dni), przede wszystkim już bardzo dużo rozumiem, do tego teraz dojdzie konwersacja wśród znajomych Niemców więc będę utrwalać skutecznie język jeszcze bardziej.

Dziękuję serdecznie, po powrocie cos napiszę. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji." Basia


"Witam. Bardzo polecam 1000 slowek. Jestem zadowolona, ze podjelam taka decyzje o wybraniu tych slowek. Wybieram sie do pracy jako opiekunka do Niemiec. Ukonczylam intensywny kurs, lecz po wykupieniu w/w slowek dopiero moge pochwalic sie, iz umiem porozumiec sie w jezyku niemieckim.Od czasu nauki slowek juz nie stresuje sie,ze nie poradze sobie w pracy jako opiekunka. Jestem bardzo zadowoloma i polecam osoba, ktore chca sie nauczyc jezyka niemieckiego." Pozdrawiam Miroslawa


"to naprawde dziala oczywiscie jesli sie powtarza ale spokojnie nie na sile bez starania o zapamietanie"


"Wasza metoda nauki języka jest szybka i efektywna. Jest stworzona właśnie dla takiej osoby jak ja, czyli nie mającej dużo czasu. Do tej pory języka niemieckiego uczyłam się z książek i innych kursów.Odbywało to się z miernymi skutkami. Wasza metoda jest łatwa i szybko zapamiętuję słowa. Po 2 miesiącach ,poświęcając jedynie pół godziny dziennie- potrafię kontaktowo używać tego języka. Jest to dla mnie ogromnie ważne ponieważ rozpoczynam pracę w Niemczech. Jestem zadowolona z efektów. Polecam wszystkim, którzy podobnie jak ja - nie mają czasu i ochoty na intensywną naukę języka obcego." Zofia lat 54


"JEST TO PROSTA METODA MOŻNA SIĘ UCZYĆ O DOWOLNEJ PORZE JAK MA SIĘ NA TO CZAS,NIE MA ZBĘDNYCH INFORMACJI,TYLKO FAKTYCZNIE ZAWIERA SŁOWA POTRZEBNE DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI."


"Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Idzie mi całkiem nieźle. Najważniejsze że robię postępy, dużo rozumiem." - Anna


"witam, Niemiecki wchodzi mi wysmienice coraz wiecej rozumiem,dzieki ze jestescie." pozdrawiam Marek


"MYŚLĘ ŻE JEST WIELE RACJI W TYM CZEGO UCZYCIE I JAK UCZYCIE. POZA TYM JESTEM PO CZTERDZIESTCE I JESTEM ZBYT LENIWY- A TA METODA ODPOWIADA MI NAJBARDZIEJ."
Poznaj 1000 najprzydatniejszych w niemieckim słów za cenę ok. dwóch godzin korepetycji (!).
Kliknij wersję, która Cię interesuje:


64 zł za miesięczny dostęp147 zł za 3-miesięczny dostęp

↑ Oszczędzasz 45 zł! ↑

229 zł za półroczny dostęp

↑ Oszczędzasz 155 zł! ↑


Jeśli chcesz zamówić z zagranicy, a nie wiesz, jak to zrobić, kliknij TUTAJ.

Oferujemy różne długości abonamentów, by dostosować się do Twoich potrzeb. Im mniej czasu możesz poświęcić na naukę dziennie, tym dłuższy przyda Ci się abonament. W każdym z abonamentów dostajesz pełny dostęp do wszystkich słówek od pierwszej chwili po zakupie - różnią się one tylko czasem tego dostępu. Po skończeniu się abonamentu, można go przedłużyć na promocyjnych warunkach.