Zamawianie dostępu - co dostaniesz i za ile:

Co konkretnie otrzymasz?
Plus dodatkowe bonusy (za darmo):

Dostępne formy płatności to: przelew (również walutowy z zagranicy), wpłata na poczcie, karta kredytowa w dowolnej walucie, Paypal i szybki przelew online (np. mTransfer). Formę płatności wybiera się przy składaniu zamówienia.
Poznaj 1000 najprzydatniejszych w niemieckim słów za cenę ok. dwóch godzin korepetycji (!).
Kliknij wersję, która Cię interesuje:

UWAGA: Jeśli chcesz kupić dostęp w tak niskiej cenie jak poniżej, najlepiej zrób to teraz, bo ceny niebawem wzrosną.Oto kilka opinii naszych klientów (pisownia oryginalna):


"Kurs jest rewelacyjny. Patrząc na pierwszy rzut oka ok nic wielkiego słówko po polsku, słówko po niemiecku i lektor. Co się okazuje daje to niesamowite efekty w połączeniu z bazą słów najczęściej wykorzystywanych. Im mniej skupiasz się na tym aby zapamiętać - więcej zostaje w głowie. Polecam wszystkim:)
Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju tego owocnego e-biznesu."


"witam, Niemiecki wchodzi mi wysmienice coraz wiecej rozumiem,dzieki ze jestescie."
pozdrawiam Marek


"JEST TO PROSTA METODA MOŻNA SIĘ UCZYĆ O DOWOLNEJ PORZE JAK MA SIĘ NA TO CZAS,NIE MA ZBĘDNYCH INFORMACJI,TYLKO FAKTYCZNIE ZAWIERA SŁOWA POTRZEBNE DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI."


"Witam Paweł i Sebastian!
Bardzo, bardzo dziekuję za pomoc w pokonaniu barier nauki języka niemieckiego we własnym zakresie i umożliwienie poznania w szybkim tempie 1000 słówek. Uczę się codziennie. Mam nadzieję, że jakoś poradzę sobie tam w Niemczech (jadę za pare dni), przede wszystkim już bardzo dużo rozumiem, do tego teraz dojdzie konwersacja wśród znajomych Niemców więc będę utrwalać skutecznie język jeszcze bardziej. Dziękuję serdecznie, po powrocie cos napiszę. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji."
Basia


"Witam.Jestem wdzięczna za Wasz produkt. Dotychczas uczyłam się z różnych tzw.rozmówek niemieckich.Niedawno zakupiłam 1000 najczęściej używanych słów oraz 500 najczęściej używanych zwrotów niemieckich na MP3.Super przydatne!Uczę się w dowolnym czasie /jestem na emeryturze/ i efekty są już widoczne!  Wiek tu nie ma znaczenia!Polecam różnym grupom wiekowym! Pozdrawiam wszystkich serdecznie." Zofia


"1000 slów niemieckich bardzo przydalo mi się do powtórzenia i przypomnienia j. niemieckiego,a i 500 zwrotów jest równie przydatne w życiu codziennym.Teraz chcialbym skorzystać z abonamentu na 500 zwrotów niemieckich." Pozdrawiam Janek.


"Jest to wygodna forma nauki - dowolne godziny i dowolny dzień (jeśli dysponuję chwilą czasu)."


"Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Idzie mi całkiem nieźle. Najważniejsze że robię postępy, dużo rozumiem." Anna


"Witam Jest całkiem przydatny,jak dla mnie to naprawde po miesiacu duży postep zauwazono tu w Niemczech..."


"Kiedy zobaczyłem metode 1000 słów pomyślałem że to coś nowego i warto zobaczyć i skorzystać. Tak więc zabrałem się za naukę, która przyniosła korzyści: Przyjemność nauki, Szybkość nauki, Skuteczność nauki :) Wyniki przyszły i jestem z tego zadowolony. Warto !!!" Adam Skurat Gdynia


"Wasza metoda nauki języka jest szybka i efektywna. Jest stworzona właśnie dla takiej osoby jak ja, czyli nie mającej dużo czasu. Do tej pory języka niemieckiego uczyłam się z książek i innych kursów.Odbywało to się z miernymi skutkami. Wasza metoda jest łatwa i szybko zapamiętuję słowa. Po 2 miesiącach ,poświęcając jedynie pół godziny dziennie- potrafię kontaktowo używać tego języka. Jest to dla mnie ogromnie ważne ponieważ rozpoczynam pracę w Niemczech. Jestem zadowolona z efektów. Polecam wszystkim, którzy podobnie jak ja - nie mają czasu i ochoty na intensywną naukę języka obcego." Zofia lat 54
Często zadawane pytania (kliknij, by rozwinąć)


Jak mogę zamówić i zapłacić z zagranicy?


Oferujemy różne długości abonamentów, by dostosować się do Twoich potrzeb. Im mniej czasu możesz poświęcić na naukę dziennie, tym dłuższy przyda Ci się abonament.

W każdym z abonamentów dostajesz pełny dostęp do wszystkich słówek od pierwszej chwili po zakupie - różnią się one tylko czasem tego dostępu. Po skończeniu się abonamentu, można go przedłużyć na promocyjnych warunkach.
Kliknij wersję, która Cię interesuje: